Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 14

2 db fákkal kapcsolatos kiadvány-Dr. Pallay Nándor: A fa összeaszásának és térfogatsúlyának megállapítására szolgáló módszerek. Bp., 1938.; Tomasovszky Imre: A bányafa. Bp., 1930. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12872.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Benkovits Károly: Állami ellátás alatt álló erdőbirtokok egyesített kezelése szövetkezeti alapon. Különös tekintettel a jövedelemosztás és az erdőrendezés szempontjaira. Sopron, 1941, Röttig-Romwalter Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12873.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 db erdész témájú kiadvány-Roth Gyula: Az erdészeti kísérlet ügyről; Dr. Pallay Nándor: A miskolci erdei- és veresfenyő szilárdsági vizsgálata. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12874.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 kiadvány-Winkler János: Vezérfonal a parlagi baromfiak nemesítéséhez. Bp., 1930, Pátria; Dr. Haracsi Lajos: A szárazföldi rovarálcatípusok áttekintése. Sopron, Röttig-Romwalter. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12875.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Az új idők receptkönyve. Bp., 1931. Singer & Wolfner Rt, Modern védőborítóval, az eredeti címlap bekötve. jó állapotban
12876.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Homoki nagy István: Szárnyas vadászmesterek fotóriport a vadászmadarakról Bp., 1947. Magyar könyvbarátok. Félvászon kötésben, kissé foltos
12877.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. Budapest é.n. Signer és Wolfner. Viseltes állapotban.
12878.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Osztróvszkyné Dr. E Németh Ágnes: A szőlő és must értékesítése és feldolgozása erjesztés nélkül. Egészségügyi Propagandaközpont. Bp., 1930, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12879.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A természet világa. A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére, 7 kötet. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas, kötetenként változó állapotban.
12880.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Örösi Pál Zoltán: Egyszerű anyanevelés. Második kiadás. Bp., 1943, M. Kir. Földművelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
12881.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gyógynövénypatika. Bp., 2006, Reader's Digest. Kiadói kartonált kötés, szövegközti ábrákkal, jó állapotban.
12882.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Faragó Ilona: A főzőkanáltól az estélyi ruháig. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.
12883.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft