2 db fákkal kapcsolatos kiadvány-Dr. Pallay Nándor: A fa összeaszásának és térfogatsúlyának megállapítására szolgáló módszerek. Bp., 1938.; Tomasovszky Imre: A bányafa. Bp., 1930. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Benkovits Károly: Állami ellátás alatt álló erdőbirtokok egyesített kezelése szövetkezeti alapon. Különös tekintettel a jövedelemosztás és az erdőrendezés szempontjaira. Sopron, 1941, Röttig-Romwalter Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2 db erdész témájú kiadvány-Roth Gyula: Az erdészeti kísérlet ügyről; Dr. Pallay Nándor: A miskolci erdei- és veresfenyő szilárdsági vizsgálata. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Osztróvszkyné Dr. E Németh Ágnes: A szőlő és must értékesítése és feldolgozása erjesztés nélkül. Egészségügyi Propagandaközpont. Bp., 1930, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
A természet világa. A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére, 7 kötet. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas, kötetenként változó állapotban.