Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Madách Imre össze művei III. kötet. Kiadta Gyulai Pál. Drámai költemények és vegyesek. Második kiadás. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé sérült, jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : grózer_virág