Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 36

Lendvai István (1947-): Szent László. Bronz plakett, jelzett, d:11 cm
11050.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Elefánt, ólom, jelzés nélkül, m:6 cm, h:9 cm
11051.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Antik mitológia jelenetes fém fali kép, d:27 cm
11052.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

3 db Ajka plakett, kettő bronz egy hollóházi porcelán, eredeti dobozukban, d:8-9,5 cm
11053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

11054.

Kikiáltási ár:
750 000 Ft
2 032,52
2 343,75

Benczédi Sándor (1912-1997): Gobbi Hilda. Bronz, jelzett, számozott, m:25 cm
11055.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Reményi József (1887-1977): Julius Caesar portréja. Fehérmárvány, falra akasztható réz szalagkerettel  / Statue of Julius Caesar made of white marble. In commer frame. 30x40 cm
11056.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Természetjáró. Spiáter, sérült, m: 17 cm
11057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm /
11058.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm
11059.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Lendvai István (1947-): Középület építő. Bronz kisplasztika, jelzett, m:12 cm
11060.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

P.O. jelzéssel: Paraszt házaspár, réz, 17×32 cm
11061.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft