Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
897512
11050
214
Sculptures, statuettes, plaques
Lendvai István (1947-): Szent László. Bronz plakett, jelzett, d:11 cm 867336
11051
214
Elefánt, ólom, jelzés nélkül, m:6 cm, h:9 cm 867747
11052
214
Antik mitológia jelenetes fém fali kép, d:27 cm 897290
11053
214
3 db Ajka plakett, kettő bronz egy hollóházi porcelán, eredeti dobozukban, d:8-9,5 cm 611657
11054
214
750000
Borsos Miklós (1906-1990): Lány cédrussal, 1974. Bronz, jelzett a talpon, m:62 cm, s:22,14 kg.
Kikiáltási ár:
750 000 Ft
854970
11055
214
28000
Benczédi Sándor (1912-1997): Gobbi Hilda. Bronz, jelzett, számozott, m:25 cm 860899
11056
214
50000
Reményi József (1887-1977): Julius Caesar portréja. Fehérmárvány, falra akasztható réz szalagkerettel / Statue of Julius Caesar made of white marble. In commer frame. 30x40 cm 896517
11057
214
Természetjáró. Spiáter, sérült, m: 17 cm 847636
11058
214
Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm / 840172
11059
214
Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm 897588
11060
214
Lendvai István (1947-): Középület építő. Bronz kisplasztika, jelzett, m:12 cm 897251
11061
214
P.O. jelzéssel: Paraszt házaspár, réz, 17×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft