Torday Lajos Dalművek könyve. Budapest, 1936, Bethlen Gábor Irodalmi é... https://www.darabanth.com/hu/214-Gyorsarveres/214.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Zene~37/Torday-Lajos-Dalmuvek-konyve-Budapest-1936-Bethlen-Gabor-Irodalmi-es-Nyomdai-Rt-Nyomasa-Ki~II895906
895906
12840
214
Books: Music
Leírás: Torday Lajos Dalművek könyve. Budapest, 1936, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Nyomása. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotú.
: vörös_iván