Könyvek: Vallás

Tételek száma: 16

Szent Biblia, vagy Az Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordittatott Károli Gáspár által. Némelly fordításbeli változásokkal és rövid magyarázatokkal kiadatott N. Váradon. 1660. esztendőben. Most pedig a N. Váradi kiadásnak követésével, nyomtattatott. Pestenn, 1805. Trattner Mátyás. 1 tábla 733+(1) p.; (2)+243 p. (Új Testamentum);. Korabeli, gerincén enyhén sérült egészbőr kötésben, jó állapotban 24x37 cm
12852.

Szent Biblia, vagy Az Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás.
Magyar nyelvre fordittatott Károli Gáspár által. Némelly fordításbeli változásokkal és rövid magyarázatokkal kiadatott N. Váradon. 1660. esztendőben. Most pedig a N. Váradi kiadásnak követésével, nyomtattatott. Pestenn, 1805. Trattner Mátyás. 1 tábla 733+(1) p.; (2)+243 p. (Új Testamentum);. Korabeli, gerincén enyhén sérült egészbőr kötésben, jó állapotban 24x37 cm

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

12853.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről/Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex/Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához Bp., 1984 Helikon. Egészbőr kötésben, eredeti tékában
12854.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12855.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Dr. Révay József: Zarándokút a Szenthelyekre a Szentévek történetével. 17 színes műmelléklettel, Bp. 1933. Franklin-Társulat Kiadása. Jó állapotban Kiadói egészbőr kötésben, eredeti, kissé sérült tékában
12856.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12857.

Gerely József: A Miatyánk könyve

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti papírtokkal. Hibátlan állapotban!
12858.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

A párizsi hóráskönyv, Bp., 1978. Helikon Kiadó Sorszámozott hasonmás kiadás fémveretes egészbársony kötésben, kísérő tanulmánnyal, tékában
12859.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

12860.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A Magyar Szentföld 10 éve 1936-1946. Bp., 1947. Magyar Szentföld 127p. sok képpel
12861.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12862.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12863.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft