Schaffer Antal: Gyakorlati robbantó technika kézikönyve. A szöveg közé nyomtatott 224 ábrával és 5 rajzmelléklettel. Bp., 1903, Pallas. Aranyozott gerincű félvászon kötés, festett lapszélek, néhány lap sarka hajtott, kopottas állapotban.