Krups szecessziós konyhai mérleg 10 kg-ig, festett fém, kopott, kisebb zománc hiba a számlapon, jelzett, működik, m:32 cm, tányér d:21 cm/ Vintage art nouveau kitchen scale, small enamel cracked, works well, signed