Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Abauj-Torna Vármegye és Kassa. I. kötet. Bp., (1896), Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, márványozott lapszélek. Restaurált.