Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 19

Lovas vitéz, festett műgyanta, jelzés nélkül, sérült, m: 24 cm
11024.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Jakabos István: Női fej IV. Faragott fa, jelzett, m:18 cm
11025.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zsitvai Miklós: Pipázó. Faragott fa, jelzett, fa rönk talapzaton, m:43 cm
11026.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11027.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Balogh Péter (1920-1994): Ovidiushoz. Bronz, jelzett, fa talapzaton, m:38 cm és ugyan ez a szobor fából, jelzett, fa talapzaton, m:38 cm
11028.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
11

Összeforrva, fa szobor, m: 40 cm
11029.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
11

A Szépség: bronz rokokó szobor másolatok márvány talapzaton / Bronze statuette copies 16 cm
11030.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Duray Tibor (1912-1988): Csontváry szem, tevegelés. Bronz plakett, jelzett, d:9,5 cm
11031.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kiss György (1943-): Rákoshegyért. Bronz plakett, jelzett, eredeti dísztokjában, d:11 cm
11032.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Duray Tibor (1912-1988): Csontváry kéz, Bronz plakett, jelzett, d:10 cm
11033.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

J.B Deposee, ivó fiú, bronz, márvány talapzaton, jelzett, m:37 cm
11034.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Természetjáró, festett spiáter, jelzés nélkül, sérült, m:17 cm
11035.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft