https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 13

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
XIX. század. Ónémet nemesfa tükör. Aranyozott díszítésekkel. Szép állapotban /  XIXth. century: Mirror made of noble wood. 60x100 cm
1
11011.

XIX. század. Ónémet nemesfa tükör. Aranyozott díszítésekkel. Szép állapotban /
XIXth. century: Mirror made of noble wood. 60x100 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányokat ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsys d:40 cm
1
11012.

XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányokat ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsys d:40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányzenészeket ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsy musicans d:40 cm
1
11013.

XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányzenészeket ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsy musicans d:40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rudolf Ditmar Wien szecessziós petróleum lámpa, festett fajansz, réz, pótolt üveggel, jelzett, hibátlan, festés kopott, m:35 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar Wien, art nouveau kerosene lamp, in flawless condition
1
11014.

Rudolf Ditmar Wien szecessziós petróleum lámpa, festett fajansz, réz, pótolt üveggel, jelzett, hibátlan, festés kopott, m:35 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar Wien, art nouveau kerosene lamp, in flawless condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szamurájkard (Katana) acél pengével, fa hüvellyel, bőr markolattal. Igényes darab / Samurai sword 67 cm
1
11015.

Szamurájkard (Katana) acél pengével, fa hüvellyel, bőr markolattal. Igényes darab / Samurai sword 67 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
25 000 Ft
67,75
EUR
,
78,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
TOZ 35 022LR kaliberű hatástalanított sportpisztoly fa kofferben, olajozóval / Deactivated Russian sport pistol in wooden case
1
11016.

TOZ 35 022LR kaliberű hatástalanított sportpisztoly fa kofferben, olajozóval / Deactivated Russian sport pistol in wooden case

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
EUR
,
137,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Eduard Trennes Wien borostyán végű tajték szipka eredeti bőr tokban, ragasztott, h: 10 cm
1
11017.

Eduard Trennes Wien borostyán végű tajték szipka eredeti bőr tokban, ragasztott, h: 10 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Borostyán végű tajték szipka, jó állapotban h: 12 cm
1
11018.

Borostyán végű tajték szipka, jó állapotban h: 12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Antik orosz niello díszítésű övcsat, részben ezüst(Ag.), jelzés nélkül, 7 db 10 kopejkással, 6×8 cm
1
11019.

Antik orosz niello díszítésű övcsat, részben ezüst(Ag.), jelzés nélkül, 7 db 10 kopejkással, 6×8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
40,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Antik, szerencsepatkót ábrázoló asztali öröknaptár. Réz. / Antique table eternal-calendar made of copper 8 cm
1
11020.

cca 1900 Antik, szerencsepatkót ábrázoló asztali öröknaptár. Réz. / Antique table eternal-calendar made of copper 8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Borostyán szipka eredeti bőr tokban, jó állapotban h: 10 cm
1
11021.

Borostyán szipka eredeti bőr tokban, jó állapotban h: 10 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Antik tajtékpipa, szárral, eredeti tokjában, h:12 cm
1
11022.

Antik tajtékpipa, szárral, eredeti tokjában, h:12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz