Könyvek: Vallás

Tételek száma: 19

Kenyeres Lajos: Szebb jövő. Bp., 1942, Korda R.T. Kiadói papírkötés, gerince hiányos, szakadt, kopottas állapotban.
12431.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Különleges óriás könyv-Nandor Vagh Weinmann: Ma vie du Christe. Textes de Daniel Rops... et de Raymond Charmet. [Paris], 1968, a művész kiadása. Vágh-Weinmann Nándor (1897-?) Jézus életéről szóló festménysorozatából készült fólió album, részben merített papíron,  kartonborítóban és kartontékában, sorszámozott (17.) /  Folio album edited by the artist Nandor Vagh Weinman, hard cover and cardboard box, No. 17
12432.

Különleges óriás könyv-Nandor Vagh Weinmann: Ma vie du Christe. Textes de Daniel Rops... et de Raymond Charmet. [Paris], 1968, a művész kiadása. Vágh-Weinmann Nándor (1897-?) Jézus életéről szóló festménysorozatából készült fólió album, részben merített papíron, kartonborítóban és kartontékában, sorszámozott (17.) /
Folio album edited by the artist Nandor Vagh Weinman, hard cover and cardboard box, No. 17

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12433.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12434.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12435.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti papírtokkal. Hibátlan állapotban!
12436.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12437.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

12438.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12439.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Zsarnay Lajos: Keresztyén egyháztörténet felgimnázium számára... Sárospatak, 1867. Eperjesi József 118p.
12440.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Breviarium Romanum.... Pars Aestivalis. Budae, 1814. Typ. Regiae Universitatis Hungaricae 780p. + 340p. +32p. Korabeli, kissé sérült gerincű egészbőr kötésben / Damaged full leather binding
12441.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről/Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex/Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához Bp., 1984 Helikon. Egészbőr kötésben, eredeti tékában
12442.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft