A Magyar Szent Korona országainak 1910. évi népszámlálása. Hatodik rész: A végeredmények összefoglalása 15 grafikai térképpel /Magyar Statisztikai Közlemények 64. kötet./ Bp., 1920. Athenaeum. Kiadói, sérült vászonkötésben, hátsó borító hiányzik