14db vegyes magyar és külföldi kitüntetés, jelvény és kitűző a szocialista korszakból, közte ~1970-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntetés sérült tokban, NDK "Társaság a Sportért és a Techikáért (Gesellschaft för Sport und Technik)" zománcozott, aranyozott fém jelvény T:vegyes