Magyarország mivelődésének története, különös tekintettel az anyaország, úgy szinte Erdély, Horvát- és Tótország államelmélete kifejlésére. I-II. kötet egybekötve. Pest, 1859-1865, Krupinszky János. Aranyozott gerincű félvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.