Tóth Ferentz: Keresztyén hittudomány, avvagy dogmátika theologia. Készítette, 's kiadta - -. Győr, 1804, Streibig Jó'sef betűivel. Korabeli, aranyozott gerincű, félbőr kötésben; a címlap, az ajánlás, az előszó és a tartalomjegyzék egy része kézírással pótolt, a gerinc sérült
Missale Romanumex decreto ss. Concilii Tridentini Restitutum S. PII V Pont. Max. jussu editum aliorum pontificum cura recognitum a Pio X reformatum et Benedicti XV auctoritate vulgatum. Editio XXII, juxta typicam Vaticanam. Ratisbonae (Regensburg), S.Sedis Apostolicae et S. Rituum Congregationis Typographi. Bőr és textil könyvjelzőkkel, szövegközti képekkel, kiadói kopottas egészvászon kötés, színezett lapszélek, néhány lap szakadt.
Schüch Ignác: A lelkipásztorkodástan kézikönyve. A hetedik német bővített német eredeti után a magyar viszonyokhoz alkalmazott negyedik kiadás. Fordították a győri nagyobb papnevelő intézet Szent Imre Egyesületének tagjai. Győr, 1894, Polgár Bertalan Könyvnyomda-Intézete. Félvászon kötés, néhány lap kijár, a 127. oldal sérült, lapok foltosak, kopottas állapot.