Könyvek: Vallás

Tételek száma: 21

12743.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Helvetica confessió vagy Helvétziai vallástétel az 1791-iki Debreczeni kiadás szerint. Debrecen. 1855. 132p. félvászon kötésben
12744.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12745.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

12746.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12747.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12748.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Missale Romanumex decreto ss. Concilii Tridentini Restitutum S. PII V Pont. Max. jussu editum aliorum pontificum cura recognitum a Pio X reformatum et Benedicti XV auctoritate vulgatum. Editio XXII, juxta typicam Vaticanam. Ratisbonae (Regensburg), S.Sedis Apostolicae et S. Rituum Congregationis Typographi. Bőr és textil könyvjelzőkkel, szövegközti képekkel, kiadói kopottas egészvászon kötés, színezett lapszélek, néhány lap szakadt.
12749.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12750.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12751.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft