Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 11

Miguel de Cervantes Saavedra: Leben und Thaten des Scharfsinnigen Edlen Don Quixote von la Mancha. I.-II. Übersetzt von Ludwig Tieck. mit Illustrationen von Gustav Doré Berlin. 1872. Verlag von A. Sacco Nachfolger Egészvászon kötésben, jó állapotban / in linen binding
12720.

Miguel de Cervantes Saavedra: Leben und Thaten des Scharfsinnigen Edlen Don Quixote von la Mancha. I.-II. Übersetzt von Ludwig Tieck. mit Illustrationen von Gustav Doré
Berlin. 1872. Verlag von A. Sacco Nachfolger Egészvászon kötésben, jó állapotban / in linen binding

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

12721.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /  Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)
12722.

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /
Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12723.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12724.

Original half-leather binding, except some minor faults in good condition

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ludwig Kohl: Nordlicht und Mitternachtsonne. Erlebnisse und Wanderungen in Lappland. Stuttgart, 1926. Strecker und Schröder
12725.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gotta'sche Bibliothek der Weltgeschichte 52 db a sorozatból, Aranyozott egészvászon kötésben / 52 pieces from the set in full linen binding
12726.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dorothea Rosenkranz Martin Schiller Das Pferd muß bleiben. Sok képpel / With many photos. Radebeul Neumann Verlag 1957
12727.

Dorothea Rosenkranz Martin Schiller
Das Pferd muß bleiben. Sok képpel / With many photos. Radebeul Neumann Verlag 1957

Kikiáltási ár:
800 Ft

12728.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12729.

Linen binding, steel engraved frontispiece of the author

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

10 db különböző angol nyelvű könyv (Flannery: Counterstrike, Green: Holocaust, Wallace: The man, WW III Artic front, Sandford: Broken prey, van Rjndt: The Tetramachus Collection, Littell: The defection of A.J. Lewinter, D.H. Lawrence: Sons abd Lovers, Griffin: Under fire, The rise and fall of the great powers)
12730.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft