Militária Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
827264
31300
205
Military
Numizmatika
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-/2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated decoration with ribbon C:AU/XF 827266
31301
205
Military
Numizmatika
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated decoration with ribbon C:XF 733480
31302
205
Military
Numizmatika
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" gilt Br decoration without ribbon C:F 807134
31303
205
Military
Numizmatika
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" Br decoration without ribbon C:VF 821725
31304
205
Military
Numizmatika
1911- "II. Osztályú Érdemkereszt Lelkészek Számára vörös-fehér szalagon" kitüntetés, karikán ezüst jelzéssel T:2 kis zománchiba R! Hungary 1911- Silver Merit Cross for Military Chaplains, II. class on ribbon and with "A" hallmark on the ring C:XF small enamel error Rare! 823335
31305
205
Military
Numizmatika
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott kitüntetés domború évszámokkal nem eredeti mellszalagal T:2- Hungary 1913. "Mobilization Cross 1912-1913" gold plated decoration on not original ribbon C:VF 823957
31306
205
Military
Numizmatika
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1913. "Mobilization Cross 1912-1913" zinc decoration without ribbon C:VF 822656
31307
205
Military
Numizmatika
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott kitüntetés domború évszámokkal mellszalagal T:2- Hungary 1913. "Mobilization Cross 1912-1913" gold plated decoration on ribbon C:VF 794757
31308
205
Military
Numizmatika
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "Pflanzer Hadsereg 1914-15" ezüstözött tombak sapkajelvény (38x25mm), hátoldalán "G.Gurschner Wien VII/2" jelzéssel T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "Armee Pflanzer" silver-plated tombac cap badge (38x25mm) maker: "G.Gurschner Wien VII/2" C:XF 797558
31309
205
Military
Numizmatika
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" tombak sapkajelvény (33x40mm), szign.: "R. Marschall 1915" T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" tombac cap badge (33x40mm) sign.: "R. Marschall 1915" C:XF 821718
31310
205
Military
Numizmatika
~1915. Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadiékítménnyel női csokorszalagon, jelzett Ag kitüntetés T:1- Hungary ~1915. Red-Cross Silver Medal with military ornament on women's ribbon, hallmarked Ag decoration C:AU 810226
31311
205
Military
Numizmatika
1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft