https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 31

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tolnai világtörténelme ...Cholnoky Viktor, Ferenczy Zoltán, Radisich Jenő, Timon Ákos, Vámbéry Ármin... közreműködésével szerk. Mangold Lajos, Horváth Cyrill. I.-VIII. kötet  Bp. é. n. Tolnai Világlapja. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, A kötetek gerince majdnem mind sérült
1
12734.

Tolnai világtörténelme ...Cholnoky Viktor, Ferenczy Zoltán, Radisich Jenő, Timon Ákos, Vámbéry Ármin... közreműködésével szerk. Mangold Lajos, Horváth Cyrill. I.-VIII. kötet
Bp. é. n. Tolnai Világlapja.
Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, A kötetek gerince majdnem mind sérült

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1940, aranyozott, a gerincén kissé kopott kiadói vászonkötésben
1
12735.

A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1940, aranyozott, a gerincén kissé kopott kiadói vászonkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó.
1
12736.

Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.
1
12737.

Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története 1867-1918. 2. köt. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírborítóban, védőfóliával, jó állapotú
1
12738.

Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története 1867-1918. 2. köt. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírborítóban, védőfóliával, jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú
1
12739.

Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Machiavelli, Niccoló: Le istorie fiorentine. Milano, 1896, Societa Editrice Sonzogno. Kopottas félvászon kötés, festett lapszélekkel, belsejében fiumei pecséttel.
1
12740.

Machiavelli, Niccoló: Le istorie fiorentine. Milano, 1896, Societa Editrice Sonzogno. Kopottas félvászon kötés, festett lapszélekkel, belsejében fiumei pecséttel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz