https://www.darabanth.com/hu/204-Gyorsarveres/204.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Epiteszet-muveszet~400022/Malonyay-Dezso-Munkacsy-Mihaly-elete-es-munkai-24-mumelleklettel-es-110-keppel-vazlatt~II815604
815604
12684
204
15000
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
LeÃrás:
Malonyay DezsÅ‘: Munkácsy Mihály élete és munkái. 24 műmelléklettel és 110 képpel, vázlattal. Bp., 1898, Singer és Wolfner. illusztrált, dÃszes dombornyomott, aranyozott, kiadói egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: deák_fruzsina
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m