Fotó Tételek száma: 334
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
812503
11889
204
28000
Photo
1931 Kinszki Imre (1901-1945): Duna parti pecások, jelzetlen vintage alkotás, a szerző hagyatékából, 6x9 cm 812507
11890
204
38000
Photo
1931 Kinszki Imre (1901-1945): Niedrige Sonne, feliratozott, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 8x5x5,5 cm 812510
11891
204
9500
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Zuglói srácok, vintage fotóművészeti alkotás, jelzetlen, a szerző hagyatékából, 18x13 cm 812511
11892
204
8500
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Zebracsikó, vintage fotóművészeti alkotás, két sarkán kisebb törésvonal, pecséttel jelzett, aláírt, 13x18 cm 812512
11893
204
9500
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Falusi hangulat, vintage fotóművészeti alkotás, alsó sarkán hajtás vonal, pecséttel jelzett vintage fotó, 13x18 cm 812526
11894
204
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Jégtáblák az Erzsébet híd alatt, feliratozott vintage fotó, a szerző hagyatékából, 13x18 cm 812535
11895
204
8500
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Játék a vízben, vintage fotó gyermekéről, pecséttel jelzett, 13x18 cm 812544
11896
204
4800
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Kukac levélen, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 18x13 cm 812556
11897
204
4800
Photo
1934 Kinszki Imre (1901-1945): A Duna kanyarulata, vintage tájkép, pecséttel jelzett, feliratozott, 13x18 cm 812473
11898
204
8500
Photo
cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Lánchíd, bal oldali közlekedéssel, vintage fotóművészeti alkotás brómezüst és pigment kombinációval, K. I. saját eljárása szerint, festészet utánzó stílusban, feliratozva, pecséttel jelezve, 12,5x9,5 cm 812480
11899
204
13000
Photo
cca 1925-1935 Kerny István (1879-1963): Csalafinta mosoly csali Mezőkövesden, pecséttel jelzett vintage néprajzi fotó, 21x15 cm 812491
11900
204
3800
Photo
cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Leány népviselet Boldog községben, feliratozott vintage néprajzi fotó, 16x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft