Porcelán

Tételek száma: 117

Kézzel festett, búzavirágokkal  díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó, aranyozott szegéllyel / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated 15cm
11169.

Kézzel festett, búzavirágokkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó, aranyozott szegéllyel /
Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated 15cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay pillangó mintás vázák (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm és 11,5 cm
11170.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zsolnay virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26,5 cm
11171.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Zsolnay virág mintás ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5×7,5 cm
11172.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zsolnay pillangós mintás ékszeres doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×8 cm
11173.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zsolnay kis tálkák (3 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm
11174.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware vase
11175.

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware vase

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay porcelán dísztálka városcímerrel, hibátlan, jelzett, 6x5,5 cm
11176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán tálka, jelzett, hibátlan, m:12 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware plate
11177.

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán tálka, jelzett, hibátlan, m:12 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware plate

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11178.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay virágszedő lányka, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsolnay búgócsigával játszó gyerek. kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
11180.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft