Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
538289
11229
203
6 személyes modern porcelán kávéskészlet eredeti dobozában / Chinaware coffee-set 799082
11230
203
Kalapos hölgy agárral, német art-deco figura, kézzel festett, jelzett, m:17 cm 799094
11231
203
Német, oroszlán pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm, h:19 cm 721215
11232
203
XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet / XIXth century vintage chinaware tea set of 6. 808025
11233
203
Kínai leveses tál és hozzávaló kanál, jelzett, hibátlan, d:11 cm 807866
11234
203
Vegyes porcelán tétel(7 db): 2 db virágmintás kávés csésze a hozzá tartozó 2 db tálkával, tejkiöntő, bonbonier, bögre 809999
11235
203
Kínai mintájú porcelán tányér, hibátlan, jelzett, d: 26 cm 783306
11236
203
MS holland porcelán malom, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm 776348
11237
203
Lovat ábrázoló üveg hamutartó / Glass ashthray with horse 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft