Könyvek: Judaika Tételek száma: 11
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
734151
12426
203
Books: Judaica
Magyarországi zsinagógák. Szerk. Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, illusztrált 746273
12427
203
Books: Judaica
Szilágyi: Nevelés nemzeti forradalomra - Válogatott cikkek és és beszédek. Jabotinsky előszavával. Bp., 1939. A zsidó nemzet kiadása 64p. 798703
12428
203
2200
Books: Judaica
Herzl Tivadar.: Ősujország. (Altneuland.) Regény, ha akarjátok nem mese… Ford. Márkus Aladár. Zsidó irodalmi Egyesület kiadása. Laza gerinccel 510261
12429
203
Books: Judaica
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 5. kötet. Szukoth ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói vászon kötés, gerinc sérült 571135
12430
203
Books: Judaica
Hugo Bergmann: Jawne und Jerusalem. Gesammelte Aufsätze. Königstein, 1981, Jüdischer Verlag. Reprint, egészvászon kötésben / Reprint, linen binding 794553
12431
203
Books: Judaica
Reggeli ima, héber és magyar nyelve, pár lap kijár 783162
12432
203
Books: Judaica
Werfel, Franz: Paulus unter den Juden. Dramatische legende in sechs Bildern. Berlin/Wien/Leipzig, 1926, Paul Zsolnay Verlag. Félvászon kötés, jó állapotban. 812295
12433
203
Books: Judaica
Az eszme kovácsai, első kötet, A zsidóságról. Bp., Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége. Kartonált. Sérült gerinccel + Carlebach, Esriel: Exotikus zsidók. ÉLmények és beszámolók. Bp., Magyar Zsidók Pro Palesztia Szövetsége. A fordítótól Dr. Vidor Pálnak ajánlva, kartonált. Hiányos gerinccel 807335
12434
203
Books: Judaica
2 db judaika imádságoskönyv / 2 Jewish prayer book 806957
12435
203
Books: Judaica
Zsidó írók 18 elbeszélés - Összeállította Németh Andor. Bp., é.n. Hungária ny. Egészvászon kötésben. (Egy lap kijár) 523734
12436
203
Books: Judaica
Hilla und Max Jacoby: Die Juden Gottes Volk. Vaskos fotóalbum sok képpel / Large photo album withy many pictures Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft