Könyvek: Történelem

Tételek száma: 40

12411.

Bp. é. n. Tolnai Világlapja.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12412.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12413.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12414.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12415.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12416.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
12417.

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek
Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12418.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Dedikált, papírkötés, gerince kissé sérült, jó állapotban.
12419.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db könyv-Gosztonyi Péter: A kormányzó, Horthy Miklós. Bp., 1990, Téka Könyvkiadó. Papírkötés, jó állapotban; Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel. Bp., 1982, Magvető Kiadó. Kartonált, kissé kopottas állapotban.
12420.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Herényi Károly-Bakos Zoltán (szerk.): Nemzeti gyász (Antall József halála alkalmából). Debrecen, 1994, Temise Kft. Kiadói vászon kötésben, védőborítóval, fotókkal illusztrálva.
12421.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó.
12423.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft