Könyvek: Történelem

Tételek száma: 40

12399.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12400.

Pilch Jenő: A világháború története. Számos képmelléklettel és térképvázlattal.
Bp. 1917. Franklin. 418 p. Szövegközti térképekkel gazdagon illusztrálva. Megviselt állapotban

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Osváth Tibor: Tizen nyugat felé - hadifogoly regény I.-II. egybekötve. Bp., é.n. Pantheon. Kiss kopott egészvászon kötésben
12401.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12402.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12403.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

12404.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dr. Szabó László: Athenaeum. Ötven év egy irodalmi és nyomdai társulat életéből. Bp., 1918, Athenaeum. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapot.
12405.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 db könyv-Grecsák Károly (szerk.): Uj döntvénytár. A Magy. Kir. Curia ítélőtáblák, nemkülönben más legfelsőbb foku ítélőhatóságok elvi jelentőségű határozatai. VIII. kötet. Büntető törvény, sajtótörvény. Bp., 1912, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban; Magyar magánjog mai érvényben, III. kötet, kötelmi jog. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
12406.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12407.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1870-dik évi országos törvénytár Bp., 1870 Igazságügy Minisztérium. Félvászon kötésben
12408.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12409.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Nagy Miklós: Magyarország Képekben I. Honismertető album. Pest 1870.  Heckenast Gusztáv Reprint! Műanyag védőborítóval
12410.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft