Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. A szerző által végsőül megállapított szövegnek második kiadása.
Budapest, 1922. Rózsavölgyi és Társa. (Korvin Testvérek ny.) (Magyar Helikon 5.) A könyvet díszítő fametszetű fejléceket és záródíszeket Dankó Ödön rajzolta. Készült 111 névre szóló, kézzel számozott példányban, merített papírra nyomtatva. Ez az 77. számú példány. Aranyozott, dombornyomot gerinccel, félbőr kötésben, Kiadói kartontokban. Restaurált példány.