Végh Gusztáv (1889-1937): Paris metróban. Akvarell-ceruza, papír, jelz... https://www.darabanth.com/hu/20-Nagyaukcio/20.1/Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~6903/Vegh-Gusztav-1889-1937-Paris-metroban-Akvarell-ceruza-papir-jelzett-uvegezett-keretben-~II984528
984528
10056
20
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,78 EUR , 56,25 USD
Leírás: Végh Gusztáv (1889-1937): Paris metróban. Akvarell-ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, sérült, 30×22 cm
: kozár_edit