Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
611657
11047
198
700000
Sculptures, statuettes, plaques
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
771657
11048
198
Bronz afrikai(Benin) maszkos férfi, apró repedésekkel, jelzés nélkül, m:34 cm 629529
11049
198
90000
Apolló. Bronz, márvány talapzaton / Apollo. Bronze, on marble stand, 64cm 771496
11050
198
1927 Heinrich Kautsch (1859-1943): Magyar Bélyeggyűjtő Egyesületek Szövetsége fém dombormű Rédey Miklós részére. Jelzett. 13x21 cm 638585
11051
198
30000
Kiss György (1943): Ferenczy Noémi-Díj kiemelkedő iparművészeti és ipari tervezőművészeti tevékenységért járó állami bronz plakett kitűntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 12db állami adományozás! R! Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R! 694120
11052
198
Murai Jenő (1919-1989): Tornász lány. Acél, jelzett, m:34 cm, h:28 cm 765287
11053
198
4 db kínai gyerek figura, faragott nemes fa, m:8 és 10 cm 765294
11054
198
Kínai bölcs figura, faragott nemes fa, m:19 cm 746738
11055
198
cca 1920 Fütyörésző fiú, szecessziós festett spiáter büszt alabástrom talapzaton (sérült) / Whistling boy, art nouveau bust from painted zamak on alabaster stand (with fault), 10cm 740350
11056
198
Rózsa Péter (1926-): Szentendre. Bronz plakett, jelzett, d:10,5 cm 730674
11057
198
4600
Nevető Buddha. Kézzel készített, vésett gyanta figura, kis faragott fa állványon / Smiling Buddha, handmade carved resin, on carved wooden stand, 6x5x3cm, 7x4x3cm 772411
11058
198
Csodaszarvas, réz, gazdagon gravírozott, m:12 cm, h:9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft