Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 21

11047.

Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 897,02
2 187,50

Bronz afrikai(Benin) maszkos férfi, apró repedésekkel, jelzés nélkül, m:34 cm
11048.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Apolló. Bronz, márvány talapzaton /  Apollo. Bronze, on marble stand, 64cm
11049.

Apolló. Bronz, márvány talapzaton /
Apollo. Bronze, on marble stand, 64cm

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

1927 Heinrich Kautsch (1859-1943):  Magyar Bélyeggyűjtő Egyesületek Szövetsége fém dombormű Rédey Miklós részére. Jelzett. 13x21 cm
11050.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

11051.

Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R!

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Murai Jenő (1919-1989): Tornász lány. Acél, jelzett, m:34 cm, h:28 cm
11052.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

4 db kínai gyerek figura, faragott nemes fa, m:8 és 10 cm
11053.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kínai bölcs figura, faragott nemes fa, m:19 cm
11054.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1920 Fütyörésző fiú, szecessziós festett spiáter büszt alabástrom talapzaton (sérült) / Whistling boy, art nouveau bust from painted zamak on alabaster stand (with fault), 10cm
11055.

cca 1920 Fütyörésző fiú, szecessziós festett spiáter büszt alabástrom talapzaton (sérült) /
Whistling boy, art nouveau bust from painted zamak on alabaster stand (with fault), 10cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11056.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Nevető Buddha. Kézzel készített, vésett gyanta figura, kis faragott fa állványon /  Smiling Buddha, handmade carved resin, on carved wooden stand, 6x5x3cm, 7x4x3cm
11057.

Nevető Buddha. Kézzel készített, vésett gyanta figura, kis faragott fa állványon /
Smiling Buddha, handmade carved resin, on carved wooden stand, 6x5x3cm, 7x4x3cm

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Csodaszarvas, réz, gazdagon gravírozott, m:12 cm, h:9 cm
11058.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft