Természettudományi közlöny havi folyóirat szerk: Szily Kálmán, Paszlavszky József, Pethő Gyula harmincznégy a szöveg közé nyomatott fametszetű ábrával. Bp., 1877 Khór és Wein könyvnyomdája. Teljes évfolyam, aranyozott egészvászon kötésben