Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 12

12540.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Liptai Ervin (szerk.): Magyarország hadtörténete I. - két kötetben. Budapest, 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kartonált, vászon kötés.
12541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyarország hadtörténete II. A kiegyezéstől napjainkig. Szerk. Tóth Sándor. (Főszerk. Liptai Ervin) Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötésben, rengeteg képpel és térképpel
12542.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12543.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12544.

Pilch Jenő: A világháború története. Számos képmelléklettel és térképvázlattal.
Bp. 1917. Franklin. 418 p. Szövegközti térképekkel gazdagon illusztrálva. Megviselt állapotban

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Lengyel Ferenc: Vezérkari tisztképzés 1920-1927 között (változatlan utánnyomás). Budapest, 1996, Magyar Honvédség Humán Szolgáltató Központ. Papírkötés, piszkos.
12545.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hadifogoly magyarok története I. A balkáni, olasz, román, francia, angol, amerikai és perzsa-afgán hadifogság, történelmi és nemzetközi jogi bevezetéssel.Szerk. Baja Benedek, Lukinich Imre, Pilch jenő, Zilahy Lajos.Kiadói vászonkötésben,képekkel, térképekkel illusztrált, első 6 és az utolsó 2 lap hiányzik.
12546.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1993 Magyar Honvédség. Bp., 1993. Zrínyi. Rengeteg képpel
12547.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Olaf Groehler: A légi háborúk története 1910-1970. Bp., 1980, Zrínyi. Egészvászon kötésben
12548.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Olaf Groehler: A légi háborúk története 1910-1980. Bp., 1983, Zrínyi. Egészvászon kötésben
12549.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

3 db katonai és dohányzásról szóló kis könyv: Tábori levelek. Katonaélet. A dohányzás. Viseltes állapotban
12550.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Osváth Tibor: Tizen nyugat felé - hadifogoly regény I.-II. egybekötve. Bp., é.n. Pantheon. Kiss kopott egészvászon kötésben
12551.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft