Petőfi Sándor költeményei. Hiteles kéziratok alapján megigazított s hazai müvészek rajzaival diszitett első teljes kiadás. Bp., 1874, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, fametszetű képekkel gazdagon illusztrált (gerincen szakadásokkal)