https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 8

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fejér Georgius (György): Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. VI. kötet Buda, 1829. Typ. Univ. Fontos családtörténeti munka. Ex librissel. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
1
12457.

Fejér Georgius (György): Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. VI. kötet Buda, 1829. Typ. Univ. Fontos családtörténeti munka. Ex librissel. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti papírtokkal és a kísérő tanulmánnyal. Hibátlan állapotban!
1
12458.

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti papírtokkal és a kísérő tanulmánnyal. Hibátlan állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kovács Pál: Beszély füzér I.-II. Pápa. 1841. reform főiskola betűi. 432p. + 415p. Első kötet borító nélkül, második kötet borítója is megviselt (2. kötet címlapja hiányzik)
1
12459.

Kovács Pál: Beszély füzér I.-II. Pápa. 1841. reform főiskola betűi. 432p. + 415p. Első kötet borító nélkül, második kötet borítója is megviselt (2. kötet címlapja hiányzik)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vajda Sámuel: A mi urunk Jesus Kristusnak élete; mellyet a négy Evángeliomból egyet tsinálván, rendbe szedett, és sok idvösséges tanúságokkal meg-bövitett, fö-tisztelendö --, Szent Benedek Szerzetén-lévö Tihányi Kalastromnak apátura. III. kötés. Mellyben a Kristus életének ötödik, és utólsó könyve foglaltatik. Pozsony, 1774. Landerer Mihály János. 738 + [6] p. + 12 rézm. t. XIX. századi vaknyomott egészbőr kötésben, új előzéklapokkal. Jó állapotban
1
12460.

Vajda Sámuel: A mi urunk Jesus Kristusnak élete;
mellyet a négy Evángeliomból egyet tsinálván, rendbe szedett, és sok idvösséges tanúságokkal meg-bövitett, fö-tisztelendö --, Szent Benedek Szerzetén-lévö Tihányi Kalastromnak apátura. III. kötés. Mellyben a Kristus életének ötödik, és utólsó könyve foglaltatik.
Pozsony, 1774. Landerer Mihály János. 738 + [6] p. + 12 rézm. t. XIX. századi vaknyomott egészbőr kötésben, új előzéklapokkal. Jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
7
 
5 db vallással foglalkozó könyv: A Bhagavad-Gita úgy ahogy van. 2 db zsidó naptár, Tizenkét kérdés az iszlámról, A szív ébredése
1
12461.

5 db vallással foglalkozó könyv: A Bhagavad-Gita úgy ahogy van. 2 db zsidó naptár, Tizenkét kérdés az iszlámról, A szív ébredése

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding
1
12462.

Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fehér Gyula: Az anyaszentegyház története főbb vonásokban.. Eger, 1905, Szolcsányi Gyula. 48p.
1
12463.

Fehér Gyula: Az anyaszentegyház története főbb vonásokban.. Eger, 1905, Szolcsányi Gyula. 48p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi magyar misszió első tíz éve. A katolikus missziók kiadása. Bp., 1935. Kötés megviselt állapotban, egy kép hiánnyal
1
12464.

Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi magyar misszió első tíz éve. A katolikus missziók kiadása. Bp., 1935. Kötés megviselt állapotban, egy kép hiánnyal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz