Fotó

Tételek száma: 258

1920-1930 Szöllősy Kálmán (1887-1976): Páros ugrás szabadtéren. Vintage fotó Szentpál Olga mozgásművészeti iskolájának növendékiről, hátoldalán pecséttel jelzett, 23x17cm
11707.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

1926 Angelo (Funk Pál) (1894-1974): Ugrósor. Vintage fotó a Szentpál mozgásművészeti iskola növendékeiről, 8x11cm (felületén kis folttal)
11708.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1930-1940 Forrai fotó Szentpál Máriáról és a Szentpál tánccsoportról. Vintage felvétel, pecséttel jelezve, 17x23cm (egyik sarka megtört)
11709.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1930-1940 Leichtner Erzséber: Színpadi jelenet a Szentpál Tánccsoport fellépéséről. Vintage fotó, szerzői pecséttel jelzett, 17x22cm
11710.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1940 Bence Pál: A Szentpál Tánccsoport előadása. Vintage fotó levlap méretben
11711.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kerny István (1879-1963) : Gőzhajó. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 23x17cm
11712.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Aprójószág etetése Szurdokpüspökiben. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 16x22cm
11713.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1920-1930 Kerny István (1879-1963): A nyáj terelése. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 16x21cm
11714.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1917 Kerny István (1879-1963): Sümeg vára. Vintage fotó, feliratozva, a szerző hagyatékából, 16x23cm
11715.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1920-1930 Kerny István (1879-1963): Tihany. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 16x23cm
11716.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1920-1930 Kerny István (1879-1963): Kecskeméti életkép Kossuth Lajos szobrával. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, feliratozott, 11x16cm
11717.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1927 Kerny István (1879-1963): Kecskeméti nemzetközi sakkverseny: Hans Kmoch és Sárközy Balázs. Vintage fotó, hátoldalán jelzett, feliratozott, mellékelve egy fénymásolat a korabeli újságok képes beszámolóiról /  Hans Kmoch and Balázs Sárközy at the Internation Chess Championship at Kecskemét, by István Kerny, 10x15cm
11718.

1927 Kerny István (1879-1963): Kecskeméti nemzetközi sakkverseny: Hans Kmoch és Sárközy Balázs. Vintage fotó, hátoldalán jelzett, feliratozott, mellékelve egy fénymásolat a korabeli újságok képes beszámolóiról /
Hans Kmoch and Balázs Sárközy at the Internation Chess Championship at Kecskemét, by István Kerny, 10x15cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft