https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 17

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces / Signum memoriae" Br decoration without ribbon C:XF
1
31204.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces / Signum memoriae" Br decoration without ribbon C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" gilt Br decoration without ribbon C:F
1
31205.

1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" gilt Br decoration without ribbon C:F

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon, szign.: Tautenhayn + 1913-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal with not original ribbon, sign.: Tautenhayn + 1913-1918. "Military Service Medal 2nd class" with not original ribbon C:XF
1
31206.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon, szign.: Tautenhayn + 1913-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal with not original ribbon, sign.: Tautenhayn + 1913-1918. "Military Service Medal 2nd class" with not original ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" fémjelzetlen ezüst kitüntetés mellszalagon T:3 Hungary 1914. "Red-Cross Silver Medal with military ornament" not hallmarked silver decoration on ribbon C:F
1
31207.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" fémjelzetlen ezüst kitüntetés mellszalagon T:3
Hungary 1914. "Red-Cross Silver Medal with military ornament" not hallmarked silver decoration on ribbon C:F

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" tombak sapkajelvény (33x40mm), készítő: "R. Marschall 1915" T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" tombac cap badge (33x40mm) maker: "R. Marschall 1915" C:XF
1
31208.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" tombak sapkajelvény (33x40mm), készítő: "R. Marschall 1915" T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" tombac cap badge (33x40mm) maker: "R. Marschall 1915" C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1917. Bronz Vitézségi Érem "IV. Károly / Fortitudini" mellszalag nélkül szign: Kautsch T:2- Hungary 1917. Medal for Bravery without ribbon Br sign: Kautsch C:VF
1
31209.

1917. Bronz Vitézségi Érem "IV. Károly / Fortitudini" mellszalag nélkül szign: Kautsch T:2-
Hungary 1917. Medal for Bravery without ribbon Br sign: Kautsch C:VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkülT:2 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:XF
1
31210.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkülT:2
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1916. "Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918" Zn medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohammed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: L. Chr. Lauer / Nürnberg (33.15mm/14.55g) T:2-,3
1
31211.

1916. "Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918" Zn medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohammed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: L. Chr. Lauer / Nürnberg (33.15mm/14.55g) T:2-,3

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül szign.:KAUTSCH T:2 Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration without ribbon sign.:KAUTSCH C:XF
1
31212.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül szign.:KAUTSCH T:2
Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration without ribbon sign.:KAUTSCH C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal "Pro Deo et Patria" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül "BRONZ" jelzéssel T:2 Hungary 1929. Commemorative Medal for World War I for combatants, silver plated Br medal without ribbon, with "BRONZ" hallmark C:XF
1
31213.

1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal "Pro Deo et Patria" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül "BRONZ" jelzéssel T:2
Hungary 1929. Commemorative Medal for World War I for combatants, silver plated Br medal without ribbon, with "BRONZ" hallmark C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal "Pro Deo et Patria" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon "BRONZ" jelzéssel T:2 Hungary 1929. Commemorative Medal for World War I for combatants, silver plated Ag medal on wartime ribbon, with "BRONZ" hallmark C:XF
1
31214.

1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal "Pro Deo et Patria" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon "BRONZ" jelzéssel T:2
Hungary 1929. Commemorative Medal for World War I for combatants, silver plated Ag medal on wartime ribbon, with "BRONZ" hallmark C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- + 1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem szalag nélkül T:2 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania, zinc decoration without ribbon C:VF + Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronse medal without ribbon C:XF
1
31215.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- + 1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem szalag nélkül T:2
1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania, zinc decoration without ribbon C:VF + Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronse medal without ribbon C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz