Könyvek: Vallás

Tételek száma: 48

Annus a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXXX. communis dierum 365 stylo Gregoriano, et Juliano deductus sive calendarium in usum ecclesiae r. catholicae... Budae, [1830], Typ. Reg. Univ. Hungar. Korabeli papírkötésben, színezett élmetszéssel, gerincén és a hátsó kötéstáblán sérült, egyébként jó állapotú
12494.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12495.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Eckartshausen, Hofrath [Karl] von: Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Prag, o.J., Franz Gerzabeck. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel, rézmetszetű címképpel és díszes, részmetszetű címlappal (a kötés sérült, kopottas állapotú) /  Contemporary gold plated leather binding, copper engraving on frontispiece, engraved title page with vignette (used condition)
12496.

Eckartshausen, Hofrath [Karl] von: Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Prag, o.J., Franz Gerzabeck. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel, rézmetszetű címképpel és díszes, részmetszetű címlappal (a kötés sérült, kopottas állapotú) /
Contemporary gold plated leather binding, copper engraving on frontispiece, engraved title page with vignette (used condition)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Geistliches Vergiß mein nicht, das ist: Auserlesene Seufzer, Gebethe, und Verbindnisse einer frommen Seele um eine stete Vereinigung mit dem Willen Gottes und süsse Herzens-Ruhe zu erlangen. Ofen, 1812, gedr. mit königl. Ung. Universitäts-Schriften. Korabeli papírkötésben, fametszetű címképpel, kopottas állapotú (a kötés belül levált, a címkép kijár) /  Paper binding, woodcut frontispiece, worn condition
12497.

Geistliches Vergiß mein nicht, das ist: Auserlesene Seufzer, Gebethe, und Verbindnisse einer frommen Seele um eine stete Vereinigung mit dem Willen Gottes und süsse Herzens-Ruhe zu erlangen. Ofen, 1812, gedr. mit königl. Ung. Universitäts-Schriften. Korabeli papírkötésben, fametszetű címképpel, kopottas állapotú (a kötés belül levált, a címkép kijár) /
Paper binding, woodcut frontispiece, worn condition

Kikiáltási ár:
800 Ft

A Magyarországi Latin és Görög Szertartású Katholikus Egyház Önkormányzatának Szervezete. Pest 1871. Sartori Károly Bizománya + A szent kereszt hadserege. Kis füzet.
12498.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Huszár Elemér: A szenttéavatás. Bp., 1911. Szent István társ. 56p.
12499.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dirckinck, Joannes: Weg der Vollkommenheit; Das ist/ Weg der Reinigung/ der Erleuchtung/ der Bereinigung/ In seine Staffel oder Schritt abgetheilt: Und zu Ankreutzung der Laster/ Erwerbung der Tugenden/ Und zu immerwährender Materie des Examinis Particularis. Oder sonderbahrer Erforschung/ Kürtzlich und klaerlich beschrieben Und allen Christ- Gläubigen/ sonderlich der Vollkommenheit Geflissenen/ Zu durchwandelen vorgestellt. Köln, 1706. Noethen. in slightly damaged paper-binding
12500.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kopp Jenő A háromszázéves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi papnevelő Intézet. Stephaneum ny.
12501.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gál Ferenc: Zsinat és korforduló; Az üdvtörténet misztériumai; A teremtett és megváltott ember. Bp., 1968-1970, Szent István Társulat. Papírkötésben
12502.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Delaporte A. után  Belky József: A fekete emberek. Eger 1868. Szakadás a borítón.
12503.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Josephus Porubszky: Jus ecclesiasticum catholicorum. Pestini, 1853, typ. Aemilii Müller. Korabeli félbőr kötésben, az utolsó szennylapon és előzéklapon tollas jegyzetek, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotú
12504.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12505.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft