Vojnich Erzsébet (1953): Zöldes padló, falikút, gyűrt vászon (2011) Ve... https://www.darabanth.com/hu/192-Gyorsarveres/192.0/Szalmaszal-jotekonysagi-arveres-a-hajlektalanokert/Festmenyek-es-grafikak~2000042/Vojnich-Erzsebet-1953-Zoldes-padlo-falikut-gyurt-vaszon-2011-Vegyes-technika-nyersvas~II732001
732001
15059
192
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft 325,20 EUR , 375,00 USD
Leírás: Vojnich Erzsébet (1953): Zöldes padló, falikút, gyűrt vászon (2011) Vegyes technika, nyersvászon. Jelzett. 34 x 60 cm
: tánczos_gábor