Térképek Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
714106
12383
192
Maps
cca 1910 Egy nagyméretű és egy kisebb Bécs térkép újságra ragasztva / Large and smaller map of Vienna 110x80 cm 572606
12384
192
Maps
cca 1910 M. Földrajzi intézet: Franciaország térképe / Map of France 60x50 cm 715162
12385
192
Maps
1935 Kogutowitz iskolaoi atlasz 715155
12386
192
Maps
1935 Barthos-Kogutowitz történelmi atlasz jó állapotban 714237
12387
192
Maps
2 db régi magyar térkép modern nyomata egyik nagyméretű 120x60 cm 713005
12388
192
Maps
Cipősdoboznyi vegyes térkép, benne turistatérképek, főleg Magyarországról, de a Tártából is, benne néhány háború előtti atlasz és töredék 427736
12389
192
Maps
1986 Magyarország légiforgalmi térképe 70x110 cm 714112
12390
192
Maps
cca 1880 Földközi tenger, Firenze és környéke vászon térkép szép állapotban / cca 1880 Florence and area canvas map 40x50 cm 728654
12391
192
Maps
cca 1870 Höhenkarte von Österreich-Ungarn (Ausztria-Magyarország domborzati térképe). Stieler's Schul-Atlas No 2. Gotha, Justus Perthes, 24,5x31,5cm 728650
12392
192
Maps
cca 1850 Palesztina. Stieler's Schul-Atlas No 25b, Gotha, Justus Perthes. Színezett rézkarc / Palestina. Stieler's Schul-Atlas No 25b, Gotha, Justus Perthes. Colored etching, 32x24,5cm 728457
12393
192
Maps
1841-1854 11db térkép főleg európai városokról, országokról (London, Finnischen Meerbusen, Holstein etc.). Meyers Conversations-Lexicon, többnyire színezett rézkarc / 11 maps mainly of Eurepean cities and counties from Meyers Conversations-Lexicon, colored etchings, 23-30/33cm 714086
12394
192
900
Maps
cca 1910 Kozma Körösi Atlasz Magyarország térképe 48x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft