19. század. Harcos egy levágott fejjel. Necuke, faragott elefántcsont figura színezett díszítéssel Japánból, talpán jelzett /
19th century. Warrior with a head. Netsuke, carved ivory figure with colored decoration, from Japan, marked on bottom, 6cm