Könyvek: Judaika

Tételek száma: 7

Relando, Hadriano: Antiquitates Sacrae Veterum Hebraeorum Delineatae Ab Hadriano Relando. Praefationem Praemisit Io. Franciscus Buddevs Leipzig Joh. Fridericum Wehrmannum 1712. Korabeli pergamen kötésben. A hátsó előzéklap sérült, egyébként jó állapotú /  Contemporary parchment binding. Back pastedown endpaper damaged, otherwise good condition
12886.

Relando, Hadriano: Antiquitates Sacrae Veterum Hebraeorum Delineatae Ab Hadriano Relando. Praefationem Praemisit Io. Franciscus Buddevs Leipzig Joh. Fridericum Wehrmannum 1712. Korabeli pergamen kötésben. A hátsó előzéklap sérült, egyébként jó állapotú /
Contemporary parchment binding. Back pastedown endpaper damaged, otherwise good condition

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Gyász emlék könyv. Steiner Árminné é.n. Több lap kijár.
12887.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1935-1938 3 db német nyelvű judaika könyv, foltosak
12888.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kiss József, Ünnepnapok. Versek a zsidó ünnepekről. Bp. 1922. Uj kiadás. 125p. Kiadói kartonkötésben. (gerincen kis hiba)
12889.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Füredi Ignác: Imakönyv Bp., é.n. Schlesinger József. + 2 modern judaika könyv
12890.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsidó írók 18 elbeszélés - Összeállította Németh Andor. Bp., é.n. Hungária ny. Egészvászon kötésben
12891.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1895-1930 5 db héber nyelvű könyv, visletes állapotban
12892.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft