Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 32

12263.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

12264.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

P. L. Ferard: Benyowsky. Gentilhomme et Roi de fortune. Paris, 1931, Librairie Larose. Fűzve, papírborítóban /  Paperback
12265.

P. L. Ferard: Benyowsky. Gentilhomme et Roi de fortune. Paris, 1931, Librairie Larose. Fűzve, papírborítóban /
Paperback

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Magyarország Vármegyéi és Városai: Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye I. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 92 oldal műmelléklettel, 320 képpel, ezek között egy térkép, 12 egész oldalas autotipia és több szövegkép. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon kötésben, piros lapszélekkel, kissé kopottas állapotú (a kötés foltos, a gerincen kis sérülések láthatók, a 4. lapon szakadás, a szövegben helyenként ceruzás aláhúzások)
12266.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Sophie Wörishöffer: Das Buch vom braven Mann. Bilder aus dem Seeleben. Mit vielen Bildern von Johs. Gehrts. Leipzig, 1911, Ferdinand hirt & John. Kiadói festett angolvászon kötésben, számos egészoldalas képpel illusztrált, a kötés néhol kopottas, egyébként szép állapotú /  Painted linen binding, illustrated, binding somewhat worn, otherwise good condition
12267.

Sophie Wörishöffer: Das Buch vom braven Mann. Bilder aus dem Seeleben. Mit vielen Bildern von Johs. Gehrts. Leipzig, 1911, Ferdinand hirt & John. Kiadói festett angolvászon kötésben, számos egészoldalas képpel illusztrált, a kötés néhol kopottas, egyébként szép állapotú /
Painted linen binding, illustrated, binding somewhat worn, otherwise good condition

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vámos Magda: Resid Efendi. Vámbéry Ármin élete. Budapest, 1966, Móra Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötésben
12268.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12269.

Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben /
The beauties of Italy

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12270.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jánosfalvi Sándor István: Erdélyi ritkaságok. Székelyhoni utazás a két homoród mellet. I. kötet. Kolozsvár, 1942, Minerva Rf. kiadása. Papírkötésben
12271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Budapest, é.n., Franklin-Társulat Kiadása. Egészvászon kötés / linen binding
12272.

Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Budapest, é.n., Franklin-Társulat Kiadása. Egészvászon kötés /
linen binding

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ferdinand Ossendowski: A sivatag népe. (The fire of desert folk). Utazás Marokkón keresztül. Budapest, é.n., Franklin-Társulat Kiadása. Egészvászon kötésben / Linen binding
12273.

Ferdinand Ossendowski: A sivatag népe. (The fire of desert folk). Utazás Marokkón keresztül. Budapest, é.n., Franklin-Társulat Kiadása. Egészvászon kötésben /
Linen binding

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balaton. Szerk: Székely László. Pécs, 2003, Székely és Társa Kiadó. Kartonált, papír védőborítóval
12274.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft