Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
603918
12331
188
Books: Science and thechnology
Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n., Natura. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban 467187
12332
188
Bock, Carl Ernst: Lehrbuch der pathologischen Anatomie. 3., umgeänderte und bedeutend vermehrte Auflage. Leipzig, 1852. Georg Viegand. Félbőr kötásben / Half-leather binding. 860p. 397366
12333
188
Carl Toldt: Anatomischer Atlas mit Röntgenbilder, Urban & Schwarzenberg, Wien 1911, VI. kötet, Kiadói, egészvászon kötésben (szép állapotban) / nice condition 397365
12334
188
Carl Toldt: Anatomischer Atlas mit Röntgenbilder, Urban & Schwarzenberg, Wien 1911, IV. kötet, Kiadói, egészvászon kötésben (szép állapotban) / nice condition 400229
12335
188
Halasy-Nagy József: Ember és világ, Kir. M. Egyetemi Nyomda, é.n. egészvászon kötésben 582956
12336
188
Soós Lajos: Rendszeres állattan I. 30 szövegrajzzal, Tudományos gyűjtemény, Pécs-Budapest, 1924, Danubia Kiadó, hátulján foltos egészvászon kötésben 623074
12337
188
Dr. Thim József: Népszerű közegészségtan. Pozsony 1899. Kiadja Stampfel Károly. 581034
12338
188
Robert Wichard Pohl: Einführung in die Physik Bb. I: Mechanik und Akustik. 440 Abbildungen. Zweite verbesserte Auflage. Berlin, 1931, Julius Springer. Egészvászon kötésben, jó állapotú / Linen binding, good condition 581039
12339
188
Robert Wichard Pohl: Einführung in die Physik Bb. II: Elektrizitätslehre. 393 Abbildungen. Dritte verbesserte Auflage. Berlin, 1931, Julius Springer. Egészvászon kötésben, jó állapotú (a kötésen foltok) / Linen binding, good condition (some patches on binding) 637267
12340
188
2 db Trabantos könyv: Szerzői kollektíva: Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált + Meissner: Trabant, hogyan tovább Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft