Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 46

Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n., Natura. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12331.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12332.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Carl Toldt: Anatomischer Atlas mit Röntgenbilder, Urban & Schwarzenberg, Wien 1911, VI. kötet, Kiadói, egészvászon kötésben (szép állapotban) / nice condition
12333.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12334.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Halasy-Nagy József: Ember és világ, Kir. M. Egyetemi Nyomda, é.n. egészvászon kötésben
12335.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Soós Lajos: Rendszeres állattan I. 30 szövegrajzzal, Tudományos gyűjtemény, Pécs-Budapest, 1924, Danubia Kiadó, hátulján foltos egészvászon kötésben
12336.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Thim József: Népszerű közegészségtan. Pozsony 1899. Kiadja Stampfel Károly.
12337.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12338.

Linen binding, good condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12339.

Linen binding, good condition (some patches on binding)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db Trabantos könyv: Szerzői kollektíva: Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált + Meissner: Trabant, hogyan tovább
12340.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft