Könyvek: Történelem

Tételek száma: 62

12475.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ludwig Schubert-Rolf Seelmann-Eggebert: Európa királyi házai, Bp., 1992, Helikon Kiadó, kiadói keménykötésben, védőborítóval, új állapotban
12476.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Baró Werkmann Károly: Habsburg Ottó. Budapest, 1932,Gellért Könyvkiadó Vállalat. 33 képpel illusztrált, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben
12477.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Photo Habsburg: Frigyes főherceg és családja, Corvina 1988, rengeteg képpel
12478.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gedächnis-Jahrbuch 1935. Dem Andenken an Karl von Österreich Kaiser und König. Wien, AG österr. Vereine / IV. Károly képes emléknaptár 128p.
12479.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12480.

Gold plated linen binding, good condition

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12481.

Eduard Heyck: Bismarck (Monographien zur Weltgeschichte IV). Mit einem Brief-faksimile und 190 Abb. Bielefeld-Leipzig, 1904, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú /
Linen binding, illustrated, good condition

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Houston Stewart Chamberlain: Die grundlagen des neunzehnten jahrunderts, Első kiadás, München, 1940, F.Bruckmann K.-G., 2 kötet, egészvászon kötésben / first edition, linen binding
12482.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gombos Gyula: Szabadságalapítók. Dedikált!, New York, 1984 Püski
12483.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Demeter János: Nemzetiségi kérdés a Duna völgyben és a Szovjetunióban. Kolozsvár, 1945. Magyar Népi Szövetség. 55p.
12484.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Havasi Tamás, Herceg János, Kerek György: A rádió ostroma. Budapest 1957. Kossuth Könyvkiadó.
12485.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956 sajtója: túdósítások 1956-ból, Tudósítások kiadó 1989
12486.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft