https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 62

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyarország címtára. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Budapest 1961.
1
12463.

Magyarország címtára. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Budapest 1961.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Számos képpel illusztrálva, fiókhálózati térképekkel
1
12464.

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Számos képpel illusztrálva, fiókhálózati térképekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Karcsu Antal Arzén: A római pápák történelme Sz. Pétertől korunkig. Müller, Hoffmann, Smets, Sandini, Kolb, Burio, s egyéb kútfők nyomán szerkesztette - -. VII. köt. Pest, 1871, Bartalits Imre Gyorssajtónyomása. Félvászon kötésben, jó állapotú
1
12465.

Karcsu Antal Arzén: A római pápák történelme Sz. Pétertől korunkig. Müller, Hoffmann, Smets, Sandini, Kolb, Burio, s egyéb kútfők nyomán szerkesztette - -. VII. köt. Pest, 1871, Bartalits Imre Gyorssajtónyomása. Félvászon kötésben, jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szalay László: Magyarország története. II. kötet. Második kiadás Pest, 1862. Lauffer és Stolp. 439 p. Eredeti papírkötésben, javított gerinccel, hátul ksi szakadással
1
12466.

Szalay László: Magyarország története. II. kötet. Második kiadás Pest, 1862. Lauffer és Stolp. 439 p. Eredeti papírkötésben, javított gerinccel, hátul ksi szakadással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1977 és 1980. Levéltári Évkönyv, Lackó András: Somogy megye múltjából, dedikált
1
12467.

1977 és 1980. Levéltári Évkönyv, Lackó András: Somogy megye múltjából, dedikált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jegyzőkönyv. Marosvásárhely törvényhatósági bizottsága díszközgyűléséről. Marosvásárhely, 1896, Adi Árpádnál nyomtatott. Papírborítóban.
1
12468.

Jegyzőkönyv. Marosvásárhely törvényhatósági bizottsága díszközgyűléséről. Marosvásárhely, 1896, Adi Árpádnál nyomtatott. Papírborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról. Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült
1
12469.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.
Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar História - 1984 Barta Gábor: Az erdélyi fejedelemség születése, illusztrációkkal + 1982 Hegyi Klára: Egy birodalom végvidékén, Gondolat Kiadó
1
12470.

Magyar História - 1984 Barta Gábor: Az erdélyi fejedelemség születése, illusztrációkkal + 1982 Hegyi Klára: Egy birodalom végvidékén, Gondolat Kiadó

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták (többek között): Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós, etc. Bp., 1928, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Illusztrált papírkötésben, sok képpel
1
12471.

Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták (többek között): Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós, etc. Bp., 1928, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Illusztrált papírkötésben, sok képpel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Deér József: Az Árpádok vérségi joga. Bp., é.n., szerzői. 15p. Vászonkötésben, a címlap hiányzik
1
12472.

Deér József: Az Árpádok vérségi joga. Bp., é.n., szerzői. 15p. Vászonkötésben, a címlap hiányzik

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kondor Bernát: Politika oh. Bp., 1939. Szerzői. 127p.
1
12473.

Kondor Bernát: Politika oh. Bp., 1939. Szerzői. 127p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.
1
12474.

Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz