1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" fémjelzett aranyozott, zománcozott kitüntetés, a zománcozott hátlap hiányzik T:2-
Hungary 1916. "Cross for Military Merit, III class, with war decoration, on war ribbon" hallmarked gold plated, enamelled Ag decoration, the enamelled reverse is missing C:VF