Nyomtatványok

Tételek száma: 143

Több mint 20db-os modern plakát tétel, klf méretben
12189.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szent Kristóf. Kner könyvjelző "Kner könyvei a legjobb útitársak" felirattal, 19×6 cm
12190.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kner könyvjelző "olvass Kner könyvet, mindenütt kapható" felirattal, 19×6 cm
12191.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12192.

Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /
Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Nem engedjük! hazafias Népfront kiadványa. Budapest É.n. Egyetemi Nyomda.
12193.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1927 A Bíboros Hercegprímás. A Nemzeti Újság külön száma, benne Esztergom melléklettel, sok képpel Serédi Jusztinián beiktatásról és az azt követő eseményekről, viseltes állapotban
12194.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

86 db szentkép
12195.

86 db szentkép

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Budapest Székesfőváros Polgármestere 6 db boríték
12196.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Millennium Kiállítási emlék-képek litho leporello füzet, sérült
12197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Takarékossági nap kisplakát 17x24 cm
12198.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kis, New York-i és izlandi nyomtatványtétel: prospektusok, étlapok, múzeumi tájékoztatók, etc.
12199.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft