Könyvek: Zene

Tételek száma: 8

12310.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

2db kotta: Johann Strauss: An der schönen blauen Donau, Bruxelles-London-Leipzig, é.n., Cranz, kottafüzet papírkötésben; Sang und Klang im XIX u. XX Jahrhundert: Klassische und Salonmusik, Berlin, é.n., Neufeld & Henius, kiadói szecessziós festett dombornyomott egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (a gerince hiányzik) /  Music sheets
12311.

2db kotta: Johann Strauss: An der schönen blauen Donau, Bruxelles-London-Leipzig, é.n., Cranz, kottafüzet papírkötésben; Sang und Klang im XIX u. XX Jahrhundert: Klassische und Salonmusik, Berlin, é.n., Neufeld & Henius, kiadói szecessziós festett dombornyomott egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (a gerince hiányzik) /
Music sheets

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Trios für Piano, Violine und Violoncell von C Reissiger revidirt von Fr. Hermann. Leipzig, o. J., C. F. Peters. Kotta kiadói díszes papírborítóban, házi védőborítóval, jó állapotban /  Music sheet in paper binding and homemade dust jacket, good condition
12312.

Trios für Piano, Violine und Violoncell von C Reissiger revidirt von Fr. Hermann. Leipzig, o. J., C. F. Peters. Kotta kiadói díszes papírborítóban, házi védőborítóval, jó állapotban /
Music sheet in paper binding and homemade dust jacket, good condition

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Stefan Siegert: Mozart. A mágikus muzsikus. Budapest 2003. Képzőművészeti Kiadó.
12313.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp, é.n. kir M. Egyetemi Nyomda. 251p. Aranyozott bőrkötésben
12314.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Sommsich Andor: Liszt Ferenc éelete. Bp., 1925. Kissé laza kötés
12315.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bónis Ferenc: Kodály emlékkönyv. Dedikált. Bp., 1997. Püski. 210p.
12316.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Franz Werfel: Verdi. Roman der Oper. Berlin-Wien-Leipzig, 1924, Paul Zsolnay Verlag. Újrakötve, egészvászon kötésben, jó állapotban /  Rebound in linen binding, good condition
12317.

Franz Werfel: Verdi. Roman der Oper. Berlin-Wien-Leipzig, 1924, Paul Zsolnay Verlag. Újrakötve, egészvászon kötésben, jó állapotban /
Rebound in linen binding, good condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft