Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 7

cca 1920 John Bunyan: The life and death of Mr. Badman, London, Oxford Univ. Press, facsimile edition egészbőr kötésben / in leather binding
12412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12413.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Slovakian religious book: Ewangelich funebral.... Pest 1856. Trattner-Károlyi 506p. Inn full leather binding. In good shape
12414.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

C. Ghiotti - G. Dogliani: La corrispondenza di una casa commerciale in Italia ed in Francia; La correspondance d'une maison de commerce en France et en Italie. Modelli pratici. Torino, 1928, G. B. Petrini. Olasz-francia üzleti levelezési kézikönyv, félvászon kötésben /  Half-linen binding
12415.

C. Ghiotti - G. Dogliani: La corrispondenza di una casa commerciale in Italia ed in Francia; La correspondance d'une maison de commerce en France et en Italie. Modelli pratici. Torino, 1928, G. B. Petrini. Olasz-francia üzleti levelezési kézikönyv, félvászon kötésben /
Half-linen binding

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bozzi's Conversations-Taschenbuch der französischen Sprache mit deutscher Erklärung. Wien, 1840, C. R. Schindelmeyer. Kiadói papírkötésben (gerincen sérült) /  Paper binding (damage on spine)
12416.

Bozzi's Conversations-Taschenbuch der französischen Sprache mit deutscher Erklärung. Wien, 1840, C. R. Schindelmeyer. Kiadói papírkötésben (gerincen sérült) /
Paper binding (damage on spine)

Kikiáltási ár:
800 Ft

Historie Geographie, francia történelemkönyv
12417.

Kikiáltási ár:
800 Ft

10db angol nyelvű könyv vegyes témában és minőségben /  10 English books, various quality and topics
12418.

10db angol nyelvű könyv vegyes témában és minőségben /
10 English books, various quality and topics

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft