1945 előtt Eozinmázas, pajzspecsétes, jelzett Zsolnay vázácska, száján... https://www.darabanth.com/hu/185-Gyorsarveres/185.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~3000006/1945-elott-Eozinmazas-pajzspecsetes-jelzett-Zsolnay-vazacska-szajan-restauralt-serules~II673625
673625
11190
185
Leírás: 1945 előtt Eozinmázas, pajzspecsétes, jelzett Zsolnay vázácska, száján restaurált sérüléssel /
Before 1945 Vintage Zsolnay porcelain vase with eosin glaze, repaired on edge, 12cm
: vörös_iván