Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
678299
19012
185
110000
Jewellery
1872-1922 Ezüst (Ag) szombati gyertyatartópár 800-as tisztaságú bécsi "dianás" jelzéssel / Silver Shabbat candlesticks with 800 fineness Viennese "Dianakopf" hallmark, 27cm, 489gr
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
677719
19013
185
15000
Jewellery
Jelzett, 925/1000 tisztaságú sterling ezüst (Ag) kiddus kehely 1966 és 1999 közötti magyarországi behozatali jeggyel / Sterling silver kiddush cup with Hungarian import mark from the period of 1966-1999, 12cm, 96,4gr 677616
19014
185
30000
Jewellery
1872-1922 Ezüst (Ag) szószos tálka 800/1000 tisztaságú pesti "dianás" jelzéssel, belsején aranyozással / Silver bowl with 800 fineness "Dianakopf" hallmark from Austro-Hungarian Budapest, gold plating inside, 15x8cm, 276gr 676368
19015
185
75000
Jewellery
cca 1900 Orion Chronometre 18K arany (Au) tokos zsebóra, kiválóan működik / Pocket watch with 18 carat gold case, works well, br 60,7g 673393
19016
185
60000
Jewellery
cca 1920 Hiányos art deco étkészlet / Art deco cuttlery 678784
19017
185
120000
Jewellery
1872-1937 Ezüst (Ag) tálca 800-as tisztaságú magyarországi "Dianás" jelzéssel és B.G. mesterjeggyel ellátva / Silver tray with, 800 fineness Hungarian "Dianakopf" hallmark, 41×29cm, 689gr
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
601971
19018
185
95000
Jewellery
Férfi 14K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal fehér aranyba foglalva, összesen: 0,4 ct, jelzett, bruttó: 7 gr, méret: 59/ Gold ring with diamond Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft