https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 13

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vári-Szabó Sámuel: Katedrai tanítások melyeket néhai Kolmár József... II. Szarvas. 1855. Réthy Lipót gyorssajtóján. Korabeli félbőr kötésben. 528p.
1
12614.

Vári-Szabó Sámuel: Katedrai tanítások melyeket néhai Kolmár József... II. Szarvas. 1855. Réthy Lipót gyorssajtóján. Korabeli félbőr kötésben. 528p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint. Pesten, 1868, Bucsánszky Alajos tulajdona. Kiadói, dombornyomott, félbőr kötésben, címképpel, a címlapon vignettával (borító félig levált)
1
12615.

Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint. Pesten, 1868, Bucsánszky Alajos tulajdona. Kiadói, dombornyomott, félbőr kötésben, címképpel, a címlapon vignettával (borító félig levált)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1913 Ferences Schematizmus. Esztergom, 1913 Buzárovits Gusztáv. Festett egészvászon kötésben. Szép állapotban.
1
12616.

1913 Ferences Schematizmus. Esztergom, 1913 Buzárovits Gusztáv. Festett egészvászon kötésben. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1708-ból származó ószláv imakönyv (az első és és utolsó oldalak rossz állapotban) / 1708 Old-Slavic praybook in bad condition
1
12617.

1708-ból származó ószláv imakönyv (az első és és utolsó oldalak rossz állapotban) / 1708 Old-Slavic praybook in bad condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1826 Missale Romano-seraphicum : ad normam novissimi kalendarii Seraphici Ordinis dispositum, et emendatum..., Buda, 1826, kir. egyetemi nyomda - Latin nyelvű misekönyv szép állapotban 60p. 29x43 cm
1
12618.

1826 Missale Romano-seraphicum : ad normam novissimi kalendarii Seraphici Ordinis dispositum, et emendatum..., Buda, 1826, kir. egyetemi nyomda - Latin nyelvű misekönyv szép állapotban 60p. 29x43 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Herders Grossers Bibelatlas, Verlag Herder Freiburg im Breisgau 1989, kiadói egészvászon kötésben, kitűnő állapotban, gazdag színes képanyaggal
1
12619.

Herders Grossers Bibelatlas, Verlag Herder Freiburg im Breisgau 1989, kiadói egészvászon kötésben, kitűnő állapotban, gazdag színes képanyaggal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vasárnapi és ünnepi homiliák II. A szentatyák nyomán készítette Májer József. Eger, 1856, Érseki Lyceumi Könyvnyomda. Félvászon kötésben, jó állapotban
1
12620.

Vasárnapi és ünnepi homiliák II. A szentatyák nyomán készítette Májer József. Eger, 1856, Érseki Lyceumi Könyvnyomda. Félvászon kötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding
1
12621.

G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding
1
12622.

Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással
1
12623.

Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban
1
12624.

A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1905 Német családi Biblia Luther fordítása után. Dombornyomott egészvászon kötésben. /  1905 German Bible after Luther. In linen binding 20x28 cm
1
12625.

1905 Német családi Biblia Luther fordítása után. Dombornyomott egészvászon kötésben. /
1905 German Bible after Luther. In linen binding 20x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz